Prapodivný Tech N9ne míří do Prahy!

Velevážené publikum, prosím o vaší ctěnou pozornost. Vaše oči uvidí, co ještě neviděli. Vaše uslyší, co ještě neslyšeli. 20. Listopadu přijíždí do pražského Lucerna Music Baru rapper Tech N9ne, dost možná největší ikona nezávislého hiphopu všech dob.

Je vám to trochu divný? On totiž Tech N9ne divnej je, takže to by sedělo. Kdo to je, co má za sebou? Vydává si desky na svým divným labelu Strange Music. Je nezávislej, je underground, je ujetej, je divnej. Přesto prodal během své kariéry více jak milion desek. Má na kontě 5 number 1 nezávislých alb V ŘADĚ.

Celý příspěvek

Prago Union s novou peckou a spoustou plánů na prázdniny i dále

PRÁZDNINOVÁ PECKA, SAKRA
Že by to znamenala zkratka “PPS“, pod kterou se skrývá nová skladba od Prago Union, kterou Kato chystá v pondělí vyhodit na své posluchače? Je to ta pecka, kterou pouští jako DJ na koncikách Prago? Jo, přesně ta, co se už nějaký ten pátek piluje a zkouší na lidech. Přesně ta pecka, kterou Kato napsal nahlas. Nemá nic předznamenávat, naznačovat, ani prozrazovat. Nové album Prago Union je ještě daleko a nevyjde dříve jak příští rok. Je to jen pozdrav ze Strojovny na prázdniny, aby vám nebyla dlouhá chvíle. „Jste ready? Tak začnem, jen račte a po poslechu smažte.“

Celý příspěvek

Prago Union dokončují klip Bezedná noc

Parta TVision natáčí videoklip ke skladbě „Bezedná noc“ z desky Dezorient Express od Prago Union. Dělá na něm už měsíc a otázek se stále nabízí spousta. Proč skladba z rok a půl staré desky, navíc totálně bez hitových i jiných ambicí? Možná právě proto. Ponurá, atmosférická nálada z temných zákoutí, kde „jsou cejtit chcanky a toulen“ se asi líbila partě TVision na ztvárnění víc, než kamínky, řetízky, drink z kokosového ořechu a nazdobený ananas. Kde jsou k vidění ty hromady bordelu, kde se točila druhá várka záběrů? Zbrojofka, chlouba města Brna. A kdy to konečně bude hotový? Brzy, do měsíce a do dne, dá-li vesmír.

Celý příspěvek

DIALEKT – S novým klipem Perpetum Mobile

Dialekt je 20 ročný chalan z mesta Martin na Slovensku. Hudbe sa venuje cca 6 rokov, nahral dve demá a po 3 rokoch pojde vonku EP MOZGOJEB, kde sa objavia i zaujímaví hostia z CZ,UK a SR. Bol jeden z účinkujúcich v českej show URBAN X CLASH.Kde skončil na 2. mieste !

Perpetum Mobile nový oficiálny videoklip slovenského rappera Dialekta a.k.a Ujo D, v ktorom sa snaží podať obraz o tom, že tento mechanizmus ešte nikto nevynašiel ale pritom je už dlhé roky zaužívaný medzi ľudmi. Bez neho by sa ľudia nedokázali orientovať v dnešnom svete plnom nástrah, účtov a zapredaných ľudí. Natáčalo sa ešte na jeseń 2011. O kameru sa postaral Grullo Production, mix a master sa robil v štúdiu Zlý Pes a produkčne ošéfoval track producent Kepler.

Celý příspěvek

Úplně nový Lipo

Lipo z BPM má nové logo, nový videoklip, nové webové stránky. To proto, že na podzim konečně vydává své sólo album. Úplně nové.

O tom, že Lipo z formace BPM chystá svojí sólovou desku se šušká už nějaký ten pátek. Do fronty na příklady, že podobnou šuškandou se dá natahovat posluchače i několik let se ale Lipo evidentně nezařadí. Do ticha před bouří totiž začíná odkrývat karty a zdá se na svou velkou partii dobře připraven. Jako pilota posílá do světa videoklip k titulnímu songu desky, přímočarou záležitost “Otroci svobody”.

Celý příspěvek